تبلیغات متنی
چاپ پرچم
آزمون علوم پایه دامپزشکی
ماسک سه لایه
Hookah Shisha Tobacco
مربی سگ
خرید از چین
لوازم یدکی ال ۹۰
گاوصندوق
Barabas Ropa de hombre
مبلمان اداری کلاسیک
گاوصندوق
مبلمان اداری کلاسیک
لوازم تاتو
فروشگاه مکمل های غذایی
مبلمان اداری کلاسیک
میز اداری مدرن
گاوصندوق خانگی
ارسال اس ام اس انبوه
میز مدیریتی سلطنتی
خرید بک لینک قوی
نردبان خانگی
تور ترکیه
صندلی نیلپر
تورآنتالیا
خرید ملک در ترکیه
صندلی اداری گلدسیت
قیمت لوله استیل
میز اداری مدرن
تجهیز صنعت
تولید انواع مخزن آب ، مخزن کامپوزیت و گالوانیزه

تولید انواع مخزن آب ، مخزن کامپوزیت و گالوانیزه

02144787172

مخازن تحت فشار کامپوزیتی

مخازن تحت فشار کامپوزیتی از جدیدترین انواع مخازن تحت فشار هستند که نسبت به مدل های قدیمی تر کارایی بهتری پیدا کرده اند. کامپوزیت ها دارای استحکام ویژه بالایی نسبت به فلزات میباشند. مخازن تحت فشار کامپوزیتی میتوانند جهت نگهداری سیالات مختلف حتی در فشار های نسبتا بالا نیز استفاده گردند. مخازن تحت فشار کامپوزیتی کاربرد گسترده ای را در حوزه صنایع تصفیه آب به خود اختصاص داده اند. این مخزن با توجه به نوع رزین، ابعاد، نوع الیاف و لاینر داخلی که در تماس با سیال میباشند میتوانند فشارهای نسبتا بالایی را تحمل کنند. مخزن کامپوزیت یا مخزن FRP تحت فشار در تا قطرهای حدودی 2 متر قابلیت ساخت را دارند. لاینر داخلی این مخازن به صورت عمده با ستفاده از پلی اتیلن های زیگرناتا یا پلی اتیلن های گرید روتومولدینگ تولید میگردند.

. مخازن تحت فشار کامپوزیت تحت فشار در صنایع خودروسازی، هوایی، تصفیه فاضلاب کاربردهایی گوناگون دارند. از آنجایی که این مخازن دارای مقاومت خوردگی بسیار بالا، وزن اندک و استحکام ویژه بالایی می باشند. کاربرد این مخازن روز به روز گسترده تر میشود.

طراحی و تولید مخازن کامپوزیتی یکی از پیچیده ترین مسائل در حوزه صنعت کامپوزیت میباشد. این امر در زمانیکه که بحث طراحی و تولید مخازن کامپوزیتی تحت فشار میباشد ، امری بسیار دشوارتر میباشد.

محصول مرتبط: مخزن آب

 

موضوع :
برچسب ها : ,
امتیاز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در يکشنبه 21 مرداد 1397ساعت 14:48 توسط آی آر مخزن | تعداد بازديد : 26 | |

مخزن پلی اتیلن

مخزن پلی اتیلن با استفاده از سه روش روتومولدینگ، بادی، اکستروژن و دستی تولید می گردند. مخازن پلی اتیلن روتومولدینگ به صورت عمده بعد از پودر کردن گرانول های پلی اتیلن مخصوص فرایند بادی و درون قالب هایی با اشکال از پیش تعیین شده ریخته شده و در سه جهت مختلف تحت حرارت و چرخش قرار می گیرند. همزمان با چرخش قالب درون کوره، پودر پلی اتیلن بر دیواره نشسته و ذوب میگردد و با خارج شدن مخزن پلی اتیلن از قالب و سرد شدن شکل نهایی مخزن پلی اتیلن قابل مشاهده می باشد. اکثر مخزن پلی اتیلن تولید شده شرکت ایرانیان ایستا پلیمر شریف با استفاده از فرایند روتومولدینگ چند لایه تولید می شوند. هر لایه در مخزن پلی اتیلن دارای خواصی متفاوت بوده و عمل خاصی را انجام میدهد.

اکثر مخزن پلی اتیلن در محیط یا فضای باز نصب میگردند. مخازن پلی اتیلن هم مثل مخزن کامپوزیت به صورت عمده دارای مقاومت محیطی و نوری بسیار بالایی می باشند. مخازن پلی اتیلن قابل حمل در احجام 100 لیتر تا 60 مترمکعب قابلیت ساخت را دارند. کاربرد مخازن پلی اتیلن علاوه بر نگهداری مخزن آب شرب ، نگهداری فاضلاب های صنعتی و موارد خورنده در درجه حرارت های پایینتر از 40 درجه سانتیگراد می باشد.

موضوع :
برچسب ها : مخزن پلی اتیلن,
امتیاز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در يکشنبه 21 مرداد 1397ساعت 14:18 توسط آی آر مخزن | تعداد بازديد : 53 | |

ترموپلاستیک الاستومر

ترموپلاستیک الاستومر چیست؟

ترموپلاستیک الاستومر ها گاهی به عنوان لاستیک های گرما نرم شناخته می شوند. این مواد ترکیبی از پلاستیک ها و لاستیک ها هستند و دارای هر دو خواص مواد پلاستیک و لاستیک می باشند. به بیان ساده تر با ترکیب الاستومر ها و پلاستیک ها با روش های مخصوص به خود، به موادی دست می یابیم که دارای بعضی از مزیت های هر دو ماده باشند و از ماده حاصله با نام ترموپلاستیک الاستومر یاد می کنیم. و اما تفاوت مواد ترموپلاستیک الاستومر (گرمانرم) و ترموست الاستومر (گرماسخت) ها در چیست؟ تفاوت این دو ماده که هر کدام شامل گستره وسیعی از مواد می شوند، در پیوند هایی است که میان زنجیر های پلیمری آن ها برقرار می باشد، این پیوند ها را با نام "پیوند عرضی(cross-link)" می شناسیم. در مواد ترموست پیوند ها شیمیایی بوده و زنجیر ها را بصورت استوار و محکم کنار یکدیگر نگه می دارد اما در مواد گرمانرم پیوند های عرضی فیزیکی و بصورت گره خوردگی(entanglement) و هستند که توانایی جابجایی در آن ها وجود دارد.  

خواص ترموپلاستیک الاستومر ها

الاستومر ها موادی هستند که با گرما، نرم نمی شوند اما زمانی که صحبت از مواد ترموپلاستیک الاستومر می شود شرایط و خواص متفاوت عمل می کند و کمی از خواص پلاستیک ها را در مواد ترموپلاستیک الاستومر مشاهده می کنیم، یکی از این خواص نرم شدن بر اثر حرارت و گرما می باشد که سبب می شوند فرایند کردن را ساده تر نماید و مواد( ترموپلاستیک الاستومر ها ) بتوانند حتی با روش تزریق فرایند شوند. در واقع مزایای هر دو مواد متفاوت پلاستیک ها و لاستیک در ماده ای به نام ترموپلاستیک الاستومر وجود دارد. به جز خاصیت گرما پذیری که در بالا اشاره شد می توان از توانایی این ماده در مقابل تغییر شکل نام برد، ترموپلاستیک الاستومر ها می توانند در برابر نیرو یا تنشی که به آن ها وارد می شود(مثلا بصورت کششی) تغییر شکل دهند(افزایش طول داشته باشند) و مجدد به حالت قبل خود بازگردند، این خاصیت از توانایی الاستومریک بودن این مواد نشات می گیرد.

موضوع :
برچسب ها : ,
امتیاز : 3 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در چهارشنبه 17 مرداد 1397ساعت 17:51 توسط آی آر مخزن | تعداد بازديد : 34 | |

کفپوش پلی یورتان

کفپوش پلی یورتان چیست

کفپوش پلی یورتان چیست؟

کفپوش پلی یورتان یا کفپوش پلی اورتان نوعی پوشش است که کف بر پایه رزین های بسیار با کیفیت ساخته می شوند. این نوع پوشش قابلیت آن را دارد که سطحی صاف ایجاد خواهند کرد. این نوع از کفپوش ها مناسب تمامی سطوح بوده و مقاومت سایشی خوب، مقاومت به آب و روغن این محصول را برای کفپوش های صنعتی انبارها، گاراژ ها، کارخانه ها و پارکینگ ها ایده آل می کند.

اجرای کفپوش پلی یورتان

پس از انتخاب کفپوش پلی یورتان یا کفپوش پلی اورتان مناسب با نیاز شما، سپس نوبت به انتخاب تیم اجرایی خوب میباشد. اجرای خوب کفپوش پلی یورتان یا کفپوش اپوکسی نیمی از راه برای رسیدن به کفپوش مناسب است. اجرای این کفپوش ها نیازمند کارگران ماهر و کارکشته است. این موضوع میتواند بسیار با اهمیت باشد چرا که در این صورت هم زیبایی کار و هم کیفیت و طول عمر کار حفظ میشود.

 

موضوع :
برچسب ها : ,
امتیاز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در چهارشنبه 17 مرداد 1397ساعت 17:49 توسط آی آر مخزن | تعداد بازديد : 30 | |

مخزن گالوانیزه

مخزن گالوانیزه چیست

مخزن گالوانیزه یکی از قدیمی ترین انواع مخزن آب است که در 100 سال گذشته به طور گسترده در صنعت مورد استفاده قرار گرفته است. مخازن گالوانیزه بر اساس نوع ورق و نحوه اتصال ورق ها به هم انواع گوناگون دارد. به دلیل مقاومت خوب ورق های گالوانیزه در شرایط مرطوب برای نگهداری آب می تواند گزینه مناسبی باشد. مخزن گالوانیزه هم مانند مخزن SMC بهترین راهکار برای بسیاری از صنایع و مصارف است.

در هنگام خرید مخزن گالوانیزه مهمترین نکته توجه به نوع ورق ( گالوانیزه گرم- گالوانیزه سرد) ضخامت ورق، طول عمر ورق، نحوه اتصال ورق ها، نحوه آب بند کردن ورق و کیفیت ساخت و زمان اجرا و تحویل مخزن گالوانیزه است.

نحوه ساخت مخزن گالوانیزه

ساخت مخزن گالوانیزه ممکن است در کارگاه یا محل بهربرداری از مخزن صورت گردد. مخازن گالوانیزه کوچک به طور معمول در کارگاه ساخته شده و به محل بهره برداری منتقل می گردد اما مخازن بزرگتر در محل نصب اجرا می شوند. البته گاهی به دلیل صعب العبور بودن یا قرار گیری مخزن آب در طبقات ساختمان که دسترسی برای حمل اشیا بزرگ ممکن نیست ورق های گالوانیزه به محل منتقل شده و در همان محل ساخته می شوند.

موضوع :
برچسب ها : ,
امتیاز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در چهارشنبه 17 مرداد 1397ساعت 17:49 توسط آی آر مخزن | تعداد بازديد : 29 | |

الاستومر

الاستومر چیست؟

اگر بخواهیم تعریف خوبی از الاستومر ارائه دهیم به عنوان یک تعریف کلی الاستومر ها دسته بسیار بزرگی از مواد هستند که در گروه پلیمر ها قرارا می گیرند، ویژگی بسیار بارز این مواد قابلیت ارتجاعی آن ها است. و حتی نام این مواد از بخش "الاستو" تشکیل شده که از کلمه "الاستیک" به معنای ارتجاعی، گرفته شده است.


قابلیت ارتجاعی الاستومرها این امکان را برای این مواد فراهم می کند که بعد از اعمال نیرو به آن ها (به عنوان مثال کشش، فرض کنید الاستومری را از دو طرف بکشند) و حذف نیرو، قطعه الاستومر ی به حالت اولیه خود در اثر اندک زمانی باز گردد.

اینکه الاستومر دقیقا چه خاصیتی داشته باشد وابسته به نوع لاستیک، اجزای کامپاند، روش اعمال نیرو و انجام تست، فرایند تولید و شکل و طرح محصول می باشد.

محصول مرتبط: دریچه منهول کامپوزیت

انواع الاستومرها

از میان انواع الاستومر ها به تعدادی از آن ها اشاره می نماییم:

نچرال رابر (NR)/ پلی ایزوپرن: نچرال رابر یا لاستیک طبیعی زمانی استفاده می شود که محصول نیازمند خواص ویژه حرارتی و ... نباشد. این رابر دارای خواص مکانیکی بسیار خوبی بوده و فرایند پذیر می باشد و همچنین دارای قیمت مناسبی نیز می باشد.
از جمله دیگر رابر های مشابه که می توان نام برد SBR (استایرن بوتا دی ان رابر) می باشد.

اصطلاحا عایق حرارتی خوبی است اما دارای خواص مکانیکی بالایی نمی باشد.

 

موضوع :
برچسب ها : الاستومر ,
امتیاز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در سه شنبه 16 مرداد 1397ساعت 17:27 توسط آی آر مخزن | تعداد بازديد : 25 | |


صفحه قبل 1 ... 9 10 11 12 13 14 صفحه بعد