تبلیغات متنی
چاپ پرچم
آزمون علوم پایه دامپزشکی
ماسک سه لایه
Hookah Shisha Tobacco
مربی سگ
خرید از چین
لوازم یدکی ال ۹۰
گاوصندوق
Barabas Ropa de hombre
مبلمان اداری کلاسیک
گاوصندوق
مبلمان اداری کلاسیک
لوازم تاتو
فروشگاه مکمل های غذایی
مبلمان اداری کلاسیک
میز اداری مدرن
گاوصندوق خانگی
ارسال اس ام اس انبوه
میز مدیریتی سلطنتی
خرید بک لینک قوی
نردبان خانگی
تور ترکیه
صندلی نیلپر
تورآنتالیا
خرید ملک در ترکیه
صندلی اداری گلدسیت
قیمت لوله استیل
میز اداری مدرن
تجهیز صنعت
مزایا و معایب مخازن هوایی آب

تولید انواع مخزن آب ، مخزن کامپوزیت و گالوانیزه

02144787172

مزایا و معایب مخازن هوایی آب

استفاده و طراحی مخزن آب انواع و اقسام گوناگونی دارد. یکی از آنها، مخزن آب هوایی است. اصولا استفاده از مخزن آب هوایی برای این است که فشار آب را زیاد کند.

درباره شرکت های مخزن آب هوایی با استفاده از مثانه یا بدون مثانه ، برای استفاده در شبکه های آب آشامیدنی ، آب خام ، فاضلاب و آبیاری طراحی و ساخته شده است. مخازن آب  هوایی ایستا پلیمر شریف باعث محافظت از لوله ها در برابر تغییر فشار (مثبت یا منفی) ناشی از شروع / توقف پمپ ها یا باز و بسته شدن دریچه ها می شود.

امروزه مخزن آب هوایی پلیمری بیشتر از فلزی دیده میشود؛ زیرا مخازن فلزی در طول زمان زنگ زده میشود و تعمیرات مکرر آن سبب دردسر و هزینه خواهد بود. علاوه بر اینکه در مخازن تمام فلز رنگ و بوی آب در طولانی مدت تغییر میکند و مطلوب آب آشامیدنی نخواهد بود.

آنها همچنین فشار یک سیال را در یک سیستم معین حفظ می کنند بدون آنکه نیاز به راه اندازی مداوم پمپ باشد به این ترتیب موجب صرفه جویی در مصرف انرژی و فرسودگی خود پمپ می شود. مخازن آب هوایی در استیل کربن با سطح عملیات داخلی یا از جنس استنلس استیل ساخته می شوند.

این واقعیت که آنها در فولاد ساخته شده اند باعث می شود مخازن بسیار محکم باشند و نسبت به تغییرات فشار حساسیت کمی دارند. عملیات سطح داخلی بسته به ترکیب مایع موجود در آن انتخاب می شود. عملیات سطح بیرونی ابتدا در ابتدا توسط استیل منفجر می شود و به وسیله یك رنگ اولیه رنگ و با رنگی كه می تواند توسط مشتری انتخاب شود به پایان رسید.

مخازن آب هوایی می توانند به صورت اختیاری با مثانه داخلی پلی اورتان یا بوتیل ساخته شوند. مخازن آب هوایی با مثانه های داخلی دارای یک شبکه ضد اکستروژن برای محافظت مثانه در برابر صدمات ناشی از فشارهای منفی و همچنین برای محافظت مثانه از ورود ذرات بزرگ جامد که ممکن است باعث آسیب به مثانه شود. تمام تجهیزات ما مطابق با نیازهای خاص مشتری می توانند طراحی و ساخته شوند. ابعاد تجهیزات ما با توجه به اینکه مشخصات مورد نیاز برای محاسبه مربوطه را ارائه می دهیم توسط تیم فنی ما قابل محاسبه است.

منبع:

http://www.irpolymer.com/fa/%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87/118/air-water-tank

 

موضوع :
برچسب ها : مخزن آب,
امتیاز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در يکشنبه 20 بهمن 1398ساعت 17:54 توسط آی آر مخزن | تعداد بازديد : 14 | |