تبلیغات متنی
چاپ پرچم
آزمون علوم پایه دامپزشکی
ماسک سه لایه
Hookah Shisha Tobacco
مربی سگ
خرید از چین
لوازم یدکی ال ۹۰
گاوصندوق
Barabas Ropa de hombre
مبلمان اداری کلاسیک
گاوصندوق
مبلمان اداری کلاسیک
لوازم تاتو
فروشگاه مکمل های غذایی
مبلمان اداری کلاسیک
میز اداری مدرن
سیسیکم
گاوصندوق خانگی
میز مدیریتی سلطنتی
نردبان خانگی
تور ترکیه
صندلی نیلپر
تورآنتالیا
خرید ملک در ترکیه
صندلی اداری گلدسیت
قیمت لوله استیل
میز اداری مدرن
تجهیز صنعت
مخازن تحت فشار کامپوزیتی

تولید انواع مخزن آب ، مخزن کامپوزیت و گالوانیزه

02144787172

مخازن تحت فشار کامپوزیتی

مخازن تحت فشار کامپوزیتی از جدیدترین انواع مخازن تحت فشار هستند که نسبت به مدل های قدیمی تر کارایی بهتری پیدا کرده اند. کامپوزیت ها دارای استحکام ویژه بالایی نسبت به فلزات میباشند. مخازن تحت فشار کامپوزیتی میتوانند جهت نگهداری سیالات مختلف حتی در فشار های نسبتا بالا نیز استفاده گردند. مخازن تحت فشار کامپوزیتی کاربرد گسترده ای را در حوزه صنایع تصفیه آب به خود اختصاص داده اند. این مخزن با توجه به نوع رزین، ابعاد، نوع الیاف و لاینر داخلی که در تماس با سیال میباشند میتوانند فشارهای نسبتا بالایی را تحمل کنند. مخزن کامپوزیت یا مخزن FRP تحت فشار در تا قطرهای حدودی 2 متر قابلیت ساخت را دارند. لاینر داخلی این مخازن به صورت عمده با ستفاده از پلی اتیلن های زیگرناتا یا پلی اتیلن های گرید روتومولدینگ تولید میگردند.

. مخازن تحت فشار کامپوزیت تحت فشار در صنایع خودروسازی، هوایی، تصفیه فاضلاب کاربردهایی گوناگون دارند. از آنجایی که این مخازن دارای مقاومت خوردگی بسیار بالا، وزن اندک و استحکام ویژه بالایی می باشند. کاربرد این مخازن روز به روز گسترده تر میشود.

طراحی و تولید مخازن کامپوزیتی یکی از پیچیده ترین مسائل در حوزه صنعت کامپوزیت میباشد. این امر در زمانیکه که بحث طراحی و تولید مخازن کامپوزیتی تحت فشار میباشد ، امری بسیار دشوارتر میباشد.

محصول مرتبط: مخزن آب

 

موضوع :
برچسب ها : ,
امتیاز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در يکشنبه 21 مرداد 1397ساعت 14:48 توسط آی آر مخزن | تعداد بازديد : 31 | |