تبلیغات متنی
چاپ پرچم
آزمون علوم پایه دامپزشکی
ماسک سه لایه
Hookah Shisha Tobacco
مربی سگ
خرید از چین
لوازم یدکی ال ۹۰
گاوصندوق
Barabas Ropa de hombre
مبلمان اداری کلاسیک
گاوصندوق
مبلمان اداری کلاسیک
لوازم تاتو
فروشگاه مکمل های غذایی
مبلمان اداری کلاسیک
میز اداری مدرن
گاوصندوق خانگی
ارسال اس ام اس انبوه
میز مدیریتی سلطنتی
خرید بک لینک قوی
نردبان خانگی
تور ترکیه
صندلی نیلپر
تورآنتالیا
خرید ملک در ترکیه
صندلی اداری گلدسیت
قیمت لوله استیل
میز اداری مدرن
تجهیز صنعت
مخازن فاضلابی پلی اتیلن و کامپوزیت

تولید انواع مخزن آب ، مخزن کامپوزیت و گالوانیزه

02144787172

مخازن فاضلابی پلی اتیلن و کامپوزیت

مخازن پلی اتیلن فاضلابی یا سپتیک تانک پلی اتیلن

مخزن پلی اتیلن کاربردهای گسترده ای امروزه به خود اختصاص داده اند. این مخازن قابلیت کاربرد در حوزه صنعت آب و فاضلاب نیز دارند.

فاضلاب که به وسیله هضم بی‌هوازی تجزیه نمی‌شود، باید در نهایت از مخزن فاضلاب یا همان سپتیک تانک منتقل شود. در غیر این صورت مخزن سپتیک پر می‌شود و فاضلاب حاوی مواد غیر قابل تصفیه مستقیما به حوزه زه‌کشی تخلیه می‌شود. این مساله نه تنها برای محیط‌ زیست مضر است، بلکه اگر لجن از مخزن آلوده به میدان لیچ می‌ریزد، ممکن است زمین را مسدود کرده یا تخلخل خاک را کاهش دهد و نیاز به تعمیرات گران قیمت داشته باشد.

هنگامی که یک مخزن فاضلاب تخلیه می‌شود، لجن انباشته (که به نام مدفوع نیز معروف است)توسط یک کامیون خلا از سپتیک تانک پمپ می‌شود. چگونه یک مخزن آلوده باید خالی شود به حجم مخزن نسبت به ورودی جامدات، مقدار جامدات، و دمای محیط (چون هضم بی‌هوازی در دماهای بالاتر موثرتر رخ می‌دهد)و همچنین کاربرد، ویژگی‌های سیستم و الزامات مرجع مربوطه. برخی از مقامات بهداشتی به تانک نیاز دارند که در فواصل معین خالی شوند در حالی که سایرین آن را به تصمیم یک بازرس واگذار می‌کنند. برخی سیستم‌ها به پمپاژ هر چند سال یا زودتر نیاز دارند، در حالی که برخی دیگر ممکن است قادر باشند ۱۰ تا ۲۰ سال بین پمپها حرکت کنند. یک سیستم قدیمی با مخزن کوچک که توسط یک خانواده بزرگ مورد استفاده قرار می‌گیرد، نیازمند پمپاژ مکرر بیشتر از یک سیستم جدید است که تنها چند نفر از آن استفاده می‌کنند. پس از پر شدن مخزن، تجزیه غیر هوازیبه سرعت راه‌اندازی می‌شود.

 

خدمات به طور کامل یک مخزن فاضلاب تخلیه می‌کنند، یعنی همه فاضلاب را بیرون می‌برند، اگر چه حذف واقعی مواد جامد ساکن به صورت هدفمند ناقص باقی می‌ماند، به طوری که حداقل برخی از جمعیت‌های میکروبی را برای ادامه فرآیندهای تخریب بی‌هوازی که در یک مخزن فاضلاب اتفاق می‌افتد، ترک کنند. یک مخزن خالی ممکن است با فشار هیدرواستاتیک آسیب‌دیده باشد که باعث می‌شود مخزن تا حدی "شناور" از زمین، به خصوص در شرایط آب و یا شرایط زمین مرطوب باشد.

موضوع :
برچسب ها : ,
امتیاز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در يکشنبه 31 شهريور 1398ساعت 17:40 توسط آی آر مخزن | تعداد بازديد : 38 | |